Hakkımızda

HAKKIMIZDA

LİNEAR Denetim, uluslararası ve yerli şirketlere vergi, bağımsız denetim, kurumsal finansman, iç denetim ve hile denetimi, kurumsal risk, iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermektedir.

Linear Denetim, 2008 yılında kurulmuş olup, kadrosunda hem Maliye Bakanlığı bünyesinde hesap uzmanı olarak görev yapmış hem de özel sektörde denetim ve danışmanlık alanında deneyim sahibi olan uzmanlar bulundurmaktadır.

Linear Denetim olarak önceliğimiz hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini günden güne artırmaktır. Müşavirliğimiz şirketlerin ihtiyacını analiz ederek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda, bu ihtiyaçlar doğrultusunda güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Linear Denetim olarak uzman kadromuz güncel mesleki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizi her bir gelişme ve değişiklik konusunda bilgilendirmektedir.

Vizyonumuz

Güvenilir bir danışman olarak, butik ve kaliteli bir hizmet anlayışı benimseyerek tecrübelerini tüm müşterilerine ulaştırmak ve hizmet kalitesini hep bir üst basamağa taşımayı amaçlamaktadır.


Misyonumuz

Linear Denetim uzmanlarının gerek Maliye Bakanlığı bünyesinde, gerekse de özel sektörde edinmiş olduğu tecrübeyi, bilgi ve birikimi müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek paylaşmayı misyon edinmiştir.